مطمئنا اگر ازدواج نکرده‌اید در رویاهایتان دنبال شوهری می‌گردید که خیلی خوب و مهربان است و اگر ازدواج کرده‌اید حاضرید حتی شده با کف بینی و فال گیری و وعده‌های پوچ شوهر شما هر روز بهتر و ایده آل‌تر شود.

ویژگی‌های افراد مختلف متفاوت است و همه انسان‌ها ابراز محبت و خوب  بودن شان کانال‌های مختلفی دارد. یکی از خود احساسات نشان می‌دهد و دیگری عمل گراست. ما ویژگی‌هایی را در زیر عنوان می‌کنیم، اگر شوهر شما دارای این خصوصیات بود، بدانید شما با بهترین مرد روی زمین ازدواج کرده‌اید. این ویژگی‌ها عبارتند از:

.......


1. از اینکه شوهر شماست خیلی خوشحال است. از میان همه نقش‌هایی که در زندگی‌اش دارد، نقش موردعلاقه‌اش شوهر شما بودن است.

2. وفادار است. حتی با اینکه ممکن است گاهی وسوسه شود ولی بخاطر ارزشی که برای شما و تعهدی که به رابطه‌تان دارد، هیچوقت به شما خیانت نمی‌کند.

3. از اهداف و آرزوهایتان حمایت می‌کند. او باور دارد که شما می‌توانید به اهدافتان برسید و برای رسیدن شما به اهدافتان فداکاری می‌کند.

4.عاشق خنده‌هایتان است. شنیدن خنده‌هایتان او را غرق در لذت می‌کند چون خیلی دوست دارد که همیشه شما را شاد و خندان ببیند. هر کاری از دستش بربیاید برای خندیدن شما انجام می‌دهد.

مردی حساس و لطیف که حواسش به حال و هوای  همسر هست و اگر هوای حوصله خانم خانه ابری شد، سراغ او می‌رود و از او دلجویی می‌کند.

5. ظرف‌ها را می‌شوید. او در کارهای خانه به شما کمک می‌کند چون می‌داند باید در همه کاری با هم همکاری داشته باشید.

6. به دنبال پورنوگرافی نیست. همسر شما می‌داند که پورنوگرافی این قدرت را دارد که رابطه شما را خراب کند به همین دلیل هیچوقت به دنبال آن نیست.

7. فیلم مورد علاقه شما را نگاه می‌کند.با اینکه ممکن است از آن فیلم خوشش نیاید ولی گاهی اوقات بخاطر شما فداکاری می‌کند.

8. به شما اولویت می‌دهد. برای او شما قبل از بچه ها و کارش هستید. برای او همسرش اولویت اول زندگی‌اش است.

9. نظر شما را می‌پرسد. نظرات و افکار شما برای او مهم است. به همین دلیل همیشه در تصمیم گیری‌هایش از نظرات شما استفاده می‌کند.

10.به شما احترام می‌گذارد. برای نظرهای شما ارزش قائل است؛ قبل از هر تصمیم اساسی‌ای، نظر شما را می‌پرسد و با تک روی سعی نمی‌کند حرف خودش را به کرسی بنشاند.

11. با شما وقت می‌گذراند. شما فرد موردعلاقه او برای وقت گذراندن هستید و به همین دلیل دوست دارد تا جایی که می‌تواند زمانش را با شما سپری کند.

12. شما را برای قرار ملاقات‌هایی عاشقانه بیرون می‌برد.حتی با اینکه ازدواج کرده‌اید ولی نمی‌گذارد عشق و رفتارهای عاشقانه از زندگی‌تان محو شود.

13. ضعف‌های شما را می‌پذیرد. او می‌فهمد که شما کامل نیستید و هیچ مشکلی با این مسئله ندارد. می‌داند که یک آدم بی عیب و نقص نیستید اما شما را همان طور که هستید دوست دارد و با دیگران مقایسه‌تان نمی‌کند.

14. عذرخواهی می‌کند، همچنین می‌داند که او هم کامل نیست و مسئولیت اشتباهاتش را می‌پذیرد.

15. از شما محافظت می‌کند. هر اتفاقی هم که بیفتد برای مراقبت از شما همیشه آماده است و حواسش هست که امنیت ذهنی، جسمی و احساسی داشته باشید.

16.دوست شماست.او نه تنها شوهر شما بلکه بهترین دوستتان است. کمکتان می‌کند بهترین زن و همسر دنیا باشید. شما می‌خواهید برای او بهترینِ خودتان باشید و او برای این هدف به شما کمک می‌کند.

17. اهل سازش است و به خاطر منافع مشترک تان کوتاه می‌آید. او گذشت‌های شما را می‌بیند و برای کم کردن فشار روی شما و ارتباط‌تان، گاهی از خواسته‌هایش می‌گذرد.

18. به احساسات و نگرانی‌های شما گوش می@کند و بدون نصیحت کردن یا رنجیدن، برای درک کردن شان تلاش می‌کند.

19. می‌دانید او شما را همان طور که هستید دوست دارد و حتی اگر هزار زن قدرتمند تر و داناتر از شما مقابلش ظاهر شوند،  باز هم شما را انتخاب می‌کند. این حس به شما اعتماد به نفس می‌دهد و نمی‌گذارد که با حسادت، ترس‌ها و بی‌اعتمادی‌های بی‌مورد یا احساس ناامنی، زندگی مشترکتان را خراب کنید.

20. مردی ایده ال است که در  مهمانی شمع مجلس باشد و بتواند با شوخی ها و جوک گفتن هایش همه را بخنداند و با حرف‌ها و خاطره گفتن‌هایش باعث خنده و شادی دیگران شود خوششان می‌آید.

21. او می‌تواند لاستیک خودرو را خودش عوض کند، توانایی‌اش را دارد که در مواقع ضرورت در خانه را بشکنند و خلاصه از پس خرده کاری‌های فنی خانه، خودشان بر می‌آیند.

22. مردی حساس و لطیف که حواسش به حال و هوای  همسر هست و اگر هوای حوصله خانم خانه ابری شد، سراغ او می‌رود و از او دلجویی می‌کند.

23- مرد خانواده دوستی که بین رابطه با خانواده خودشان و همسرشان تعادل برقرار می‌کند و هر روز به مادرش زنگ می‌زند.

ویژگی‌های ظاهری مرد ایده آل از نظر زنان

گرچه بسیاری از مردها خانم‌ها را سخت پسند و عجیب و غریب معرفی می‌کنند اما خانم‌ها معیارهای نسبتا مشخصی از مرد ایده آل در ذهنشان دارند و بر اساس آن معیارها به یک خواستگار جواب مثبت یا منفی می‌دهند.

1.  خانواده دوست است.

2. نسبت به حال خوب و بد همسرش حساس است.

3. خوش پوش است.

4. لب به سیگار نمی‌زند.

5. زبر و زرنگ است و می‌تواند در 17 دقیقه حاضر شود.

6. پول دربیار است و درآمدش از همسرش بیشتر است.

7. قدش 182 سانتی متر و البته عضلانی، به روز و اهل ورزش است.

8. اهل دوستت دارم گفتن است اما نه همیشه و بی‌جهت.

9.خنده رو و اهل جوک گفتن است.

10. چشم قهوه‌ای با موهای کوتاه تیره دارد.

11. فوتبال بین حرفه‌ای است.

12.  دست فرمانش خوب است.

13. شنا بلد است.

14. می‌تواند دوچرخه براند.

15. از پس عوض کردن لاستیک ماشین برمی‌آید.

16. مرتب به مادرش زنگ می‌زند.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 آبان 1395    | توسط: mehdi shoosh    | طبقه بندی: سرگرمی،     | نظرات()